Jak zachęcić partnerkę do próbowania nowych rzeczy w łóżku?

Jestem kobieta i od 2 miesiecy jestm zwiazku z kobieta. W lozku jest okey, lecz zastanawiam sie jak moglabym zachecic lub rozbudzic w swojej wieksza chec na probowanie nowych rzeczy, jestem osoba ktora nie lubi grzecznych gierek i taki seks mnie chyba znudzil, dlatego tez czesto nie zostaje zapokojona a oklamuje ja ze tak, ona jak najbrdziej jest w uniesieniach a ja z powodu braku orgazmu popapam w coraz wieksza niechec aby sie z nia kochhac.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dzień dobry.

Najlepiej po prostu spokojnie opowiedzieć partnerce o Pani potrzebach i odczuciach, zamiast ją wprowadzać w błąd kłamstwem, przez co nie daje jej Pani nawet żadnej szansy na "poprawę".

Pozdrawiam.