Strach przed nowym związkiem z kobietą

Witam, mam problem z podjeciem decyzji czy wiazac sie z kobieta czy nie. Nie wiem czy to strach czy nie wczesniej nie mielismy problemow mieszkalismy troche nawet. Pozniej znowu oddzielnie potem w miedzyczasie wyszly problemy. I teraz nie wiem czy zabardzo sie odwleklo to wczasie i przez to nie chce zamieszkac razem czy to strach teraz czy watpliwosci czy z ta osoba chce byc. A doszlismy do etapu ze mam sie zdecydowac w tym miesiacu. Zwiazek 3 lata juz strasznie sie wacham z decyzja.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza