Jak zachowywać się przy byłym?

Witam, jak zachowywać się w stosunku do byłego z którym nie jestem od 1,5 roku a widuję go przynajmniej 2 razy w miesiącu na imprezach. On mnie prowokuje, uśmiecha się, patrzy z kim chodzę, siedzę itp. Potem podchodzi, całuje, flirtuje, tańczymy nigdy nie pozwalam na coś więcej on o tym wie, że mu nigdy nie pozwolę. Po imprezie znowu kontakt się urywa. Kolejna impreza to samo ja ulegam jak zachowywać się w jego obecności co robić, jak reagować?? Kocham go, ale po imprezach mam wyrzuty sumienia.

Dzień dobry.

Z opisu wynika, że wzajemne zachowanie wobec siebie jest jakimś rodzajem "gry" wobec siebie - Pani "były" podczas imprez czuje się wciąż uprawniony do traktowania Pani jako swojej partnerki, a Pani - dzięki jego flirtowaniu - wciąż czuje się atrakcyjna i przez niego pożądana.
Trudno w tej sytuacji podpowiadać, co miałaby Pani zrobić, skoro prawdopodobnie sama Pani nie potrafi określić kim jesteście dla siebie, pomimo, jak sama Pani stwierdziła, zakończenia związku.

Pozdrawiam.

Witaj. Po przeczytaniu tej sytuacji pojawia się ogrom pytań, które wymagają odpowiedzi aby udzielić odpowiedzi. Jeśli ta sytuacja Panią bardzo przytłacza to nie warto skorzystać z oferty coacha? :)

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!
ZAPRASZAM NA
http://psychopedagog.eu
PSYCHOBLOG SPOŁECZNY
http://psychopedagog.eu/blog/
POLUB NAS NA FACEBOOK'u
http://facebook.com/psychopedagogeu

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Proponuję spotkać się z byłym partnerem w innych niż imprezowe okolicznościach i omówić Waszą sytuację - kim dla siebie jesteście, czego od siebie oczekujecie, do czego dążycie podczas tych krótkich spotkań na imprezie? To są kwestie, które wymagają omówienia. Niestety trudno jest Pani cokolwiek doradzić poza odbyciem szczerej rozmowy i analizy, ponieważ mam zbyt mało "danych" które mogłyby w tym pomóc. Powodzenia!