Jak zlikwidować ten metaliczny posmak w ustach w ciąży?

Jestem w 16 tygodniu ciąży i ciagle mam metaliczny posmak w ustach. Jak można temu zaradzić? Okropne uczucie. Ciagle przez to chodzę i coś jem i tylko wtedy jest dobrze a po chwili znowu to samo. Nie pomaga częstsze mycie zębów i żucie gumy.

Przeczekaj to. Bedzie dobrze. nie jedz surowych owoców i warzyw. Szpinak, szczaw itd... Nie jedz podrobów..Zrób badanie krwi w kierunku gospodarki żelaza. Poziom wit B 12 wit D 3 oraz kwasu moczowego.