Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 8 1 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Metaliczny posmak w ustach po tabletkach

Witam! Okolo 16 wzielam tabletki Tinidazolum Polfarma 4tabletki tak jak lekarz kazal i od ponad godziny czyli od okolo 19 mam metaliczny posmak w ustach. Nigdy tak nie mialam przy braniu jakich kolwiek tabletek dousstnych przepisanych przez ginekologa. Bardzo bym chciala wiedziec czy mozna cos zrobic aby ten posmak minal dodam ze dodatkowo metronidazol (dopochwowo) mam przepisany. Pozdrawiam i bardzo prosze o odpowiedz .
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Stosowanie leków bez recepy

Polacy przyjmują mnóstwo leków bez recepty. Czy jest to dobre i bezpieczne? Obejrzyj filmik i zapoznaj się z wypowiedzią specjalisty na temat stosowania leków bez recepty.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
83 poziom zaufania

Witam, metaliczny posmak w ustach jest możliwym działaniem niepożądanym stosowania tynidazolu. Objawy ustąpią po zakończeniu leczenia.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy