Jak zniwelować bąble po zabiegu depilacji IPL?

Dzień dobry. W dniu wczorajszym byłam w jednym z salonów kosmetycznych w Rybniku na 3 zabiegu depilacji IPL usuwania owłosienia na twarzy i ogarnia mnie rozpacz, ponieważ w 4h po zabiegu mam dużo czerwonych, swędzących bąbli po obu stronach baków i pod brodą. Miejsca te są ciepłe. Po pierwszym zabiegu IPL wszystko było dobrze. Po drugim były już bąble i pani stwierdziła, że może za dużą dawkę mocy ustawiła ale do końca nie wie dlaczego tak się stało.

Po zabiegu IPL nie powinny pojawić sie bąble- prosze na zabiegi IPL udać sie do certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej. I udac się do dermatologa jesli bąble nadal sie utrzymują