Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 8 3 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Witam Każde uzależnienie można wyleczyć. Są tylko dwa warunki – pacjent musi chcieć uwolnić się od uzależnienia i podjąć terapię. Zachęcam Panią do psychoterapii, która jest najskuteczniejszym sposobem dotarcia do przyczyny i znalezienia właściwego rozwiązania problemu . Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie, to zapraszam do kontaktu. Istnieje możliwość konsultacji online, np. za pośrednictwem komunikatora Skype. Pozdrawiam serdecznie

Psycholog specjalizujący się w pracy z dziećmi z zaburzeniami wieku rozwojowego.
0

Badania naukowe pokazują bardzo wyraźnie, że najlepszą motywacją do zmiany jest nie lęk przed śmiercią, ale radość życia. A tajemne przejście kryje się w emocjach.

Podejmowana przez Pana zmiana powinna sprawić, by mocniej Pan poczuł, że żyje. Póki co używki jakie Pan stosuje są Pana "prawdziwymi przyjaciółmi"; zawsze pod ręką, są przewidywalne i przynoszą pociechę nawet wtedy gdy - jak się Panu wydaje - już nic innego Panu nie pozostaje. Jak się Pan głębiej zastanowi nad swoim życiem, to Pana bezbarwna egzystencja nie ma w sobie niczego porywającego, nie do tego stopnia w każdym razie żeby zrezygnować ze zgubnych nawyków.

Jedyne co może Panu teraz pomóc to Grupa Wsparcia, gdzie będzie miał Pan możliwość otworzyć się na emocje, do czego życzliwie Pana zachęcam.

Pozdrawiam! Magdalena Nagrodzka PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA www.nagrodzkacoaching.pl

Psycholog, psychoterapeutka, coach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy