Jaka jest interpretacja wyniku OCT nerwu wzrokowego?

Proszę o ogólną interpretację badania OCT nerwu wzrokowego. Opiszę jak potrafię, choć słabo się znam. Dla lewego oka całkowita grubość: 65 um, dla prawego 50um. Największe ubytki w kwadrantach S i N w obu oczach (są na diagramie na czerwono). Kwadranty T oraz I są oznaczone na zielono. Topografia tarczy dla lewego oka: powierzchnia tarczy 1 mm2, dla prawego oka nie udało się komputerowi obliczyć. Okulista do którego byłem kierowany na badanie nie chciał komentować wyniku tylko odesłał z powrotem

Witam.należy widzieć jakość badania u góry przy każdym oku np8/10 9/10 czyli dobra jakość. 6 i 7 to tak sobie. Gorzej należy badanie powtórzyć. Samo zOct jeżeli coś jest na czerwono to już jest żle. Na żółto to badamy iine rzeczy i kontrola za 3 mce. Pozdrawiam serdecznie