Jaki laser poradzi sobie z usunięciem owłosienia na twarzy u kobiety?

Witam. Jaki laser poradzi sobie z usunięciem owłosienia na twarzy u kobiety? Jest to owłosienie jasne, nie ciemne.

Lasery w większości działają na barwnik i są skuteczne przy ciemnym owłosieniu. Mając jasne włosy trzeba liczyć się z tym, że efekt będzie słabszy i zwykle wymagana jest większa ilość zabiegów.

Dzień dobry, aby epilacja była skuteczna we włosie musi być barwnik, jeśli włosy są jasne, lub tez jest to meszek wówczas epilacja będzie nie skuteczna i żaden laser sobie z tym nie poradzi. W takiej sytuacji można regularnie wykonywać zabiegi woskowania, do doprowadzi do osłabienia cebulek w związku czym włoski będą wolniej rosły i przerzedzą się.

Pozdrawiam