Jakie są interpretacje wyniku badania MR mózgowia?

Witam, właśnie odebrałam wyniki, proszę o interpretacje, Badanie MR mozgowia, sekwencje TSE, SE, obrazy T1-, T2-zal, T2-tirm dark fluid fsat i T1-zal GAD, DWI i ADC w trzech plaszczyznach wykazalo: -pojedyncze w prawej okolicy czolowo ciemieniowej polozone w istocie bialej podkorowo ognisko hiperintensywne w obr T2-zal i T2-tdf prawdopodobnie o charakterze naczyniopochodnym; -poza tym polkule mozgu i mozdzku bez zmian ogniskowych, bez cech patologicznego wzmocnienia kontrastowego; -pien mozgu prawidlowy; -uklad komorowy symetryczny, nieposzerzony; -przestrzenie przymozgowe w normie; -przysadka mozgowa i okolica nadsiodlowa zachowana prawidlowo; -kompleksy nerwow VII i VIII nieposzerzone, prawidlowo otoczone plynem w przewodach sluchowych wewnetrznych. -polipowate pogrubienie blony sluzowe w zachylku zebodolowym zatoki szczekowej lewej. Kobieta 43 lata Dziękuję za odpowiedź

Z opisu MRI nic groźnego ; MRI do interpretacji klinicznej .
Ważny PACJENT, stan ogólny i neurologiczny, inne schorzenia, obciążenia, stosowane leki, Wyniki badań.
Konieczna pełna konsultacja z pełną dokumentacją ,
Pozdrawiam