Jakie są pierwsze objawy alkoholizmu?

Witam. Mam pewien problem i proszę o poradę. Raz na jakiś czas spożywam alkohol. Ciąg ten potrafi trwać nawet 5 dni, przy czym nie upijam się do nieprzytomności. Czuję potrzebę picia na tzw. kaca. Nie przejmuje się niczym i nikim... Czy są to objawy alkoholizmu? Proszę o odpowiedz.

Dzień dobry,

Prawdopodobnie tak.
Jednak PEWNĄ diagnozę może Pan uzyskać w kontakcie osobistym ze specjalistą, do czego namawiam. Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Leczenia Uzależnień/PZP.