Jakie są przeciwwskazania po tym szczepieniu?

Moja 22 miesięczna córka była dzisiaj dnia 7.06.2019 zaszczepione na gruźlicę ( mieszkaliśmy dotychczas w Anglii dlatego szczepienie dostała dopiero teraz) czy są jakieś przeciwwskazania dotyczące min. Wychodzenia na dwór, kąpania dziecka, czy może bawić się w niskim basenie itd. Niestety nie udzielone mi żadnych informacji na ten temat gdyż powiedziano mi że mamy siedzieć w domu dopóki ranka się nie zagoi. Proszę o pomoc :( przy takiej pogodzie nie da się utrzymać dziecka w domu

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wskazywałbym ograniczenie aktywności dziecka (niewychodzenie z domu) przez 7 dni od zaszczepienia.