Jakie są rokowania przy takim wyniku badań?

Prośba o wyjaśnienie wyniku badania: rak przewodowy naciekający NST G1 (2 1 1), ER 100%, PGR 90%, HR2 (1 ), Ki67 20% To wyniki mamy, 67 lat. Jakie są rokowania? dziękuje,

Szanowna Pani, na podstawie samego wyniku nie jestem w stanie tego określić. Rak G1 jest rakiem dobrze zróżnicowanym rokującym lepiej niż raki stopnia G2 czy G3