Jakie są sposoby na usunięcie kwasu hialuronowego?

Jakie są sposoby na usunięcie kwasu hialuronowego? Chciałam delikatnie powiększyć i nawilżyć usta, lekarz użył kwasu Neauvia Rheology po 0,3 ml na każdą wargę. Minęły 3 tygodnie od wypełnienia ust, jednak efekt okropnie mi się nie podoba, usta mają beznadziejny kształt i są za duże. Chciałabym usunąć (przyspieszyć rozkładanie) kwas, ale nie mogę mieć hialuronidazy (alergia). Jakie są wszystkie sposoby, które pomogą mi się go pozbyć? Laser, fale, ultradźwięki? W jakim czasie uda mi się pozbyć cały kwas (0,3 ml)?

Dzień dobry, jeśli ma Pani alergie na hialurinidaze, wówczas kwas hialuronowy można usunąć falą radiową. Aby przyspieszyć rozkładanie kwasu można udać się do sauny.
Pozdrawiam serdecznie

Jedynym, pewnym sposobem usunięcia kwasu jest podanie hialuronidazy. Skąd Pani wie, że jest na nią uczulona? Podany preparat powienien rozłożyć się w ciągu ok. 6 miesięcy, jest to dość "lekki"kwas i bardzo dobry produkt, tym bardziej dziwi uzyskanie dużej objętości warg przy podaniu niewielkiej ilości. Sugeruję swoje wątpliwości przedyskutować z lekarzem, który wykonał zabieg.