Jakie wykonać badania u dziecka?

Witam mam problem z wagą syna. Bardzo proszę o pomoc syn przy wzroście 163 cm waży 46,90 kg. Z wyliczeń bmi wychodzi , że ma niedowagę. Bardzo proszę mi pomóc jakie badania powinnam mu zrobić. Syn ma 15 lat i 10 m-cy jest bardzo szczupły

Dzień dobry,

na początku powinna się Pani zgłosić do dietetyka, który sprawdzi sposób odżywiania się syna, oceni sposób odżywiania się i na tej podstawie będzie mógł wskazać ewentualne badania diagnostyczne.

Pozdrawiam