Kaszkowaty nalot i szorstka skóra u 3-latki a możliwość alergii

Witam. Moja 3 letnia córka czesto ma nawracajacy kaszel,katar ale przed przedszkolem zawsze z problemów zdrowotnych byl wodnisty katar. Dziecko ma szorstką buzię,na policzkach zawsze kaszkowate naloty i ogólnie skóra na raczkach jest szortka. Czy to może byc alergia?

Pozdrawiam
Iwona Stajkowska