Katar u dziecka a możliwość zaszczepienia

Mam pytanie czy przy niwielkim katarze,ktory rano jest zielony, w ciagu dnie przezroczysty moge zaszczepic dziecko druga dawka wzw A. Dziecko nie ma innych objawow?

to nie jest jakaś groźna szczepionka i przy takich lekkich objawach nieżytu teoretycznie można zaszczepić ale czy to nie jest początek jakiejś choroby? Lepiej zawsze być pewnym że szczepimy zdrowe dziecko bo wtedy unikniemy powikłań.