Kłucie serca i problemy z oddychaniem

Witam Ostatnio kuło mnie serce i nie mogłam oddychać, gdy się położyłam było gorzej nagle się poplakalam i poczułam jakby coś mi w sercu. Się rozerwalo i ból ustal jak ręka odjol. Dodam że ten ból trwał bodajże półtorej godz. I od jakiegoś czasu to powraca na chwilę przy czym mrowieje mi lewą ręką. Bardzo proszę o jaką kolwiek informacje na ten temat. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Objawy są bardzo niespecyficzne i bez przeprowadzenia badania i wykonania badań dodatkowych nie jestem w stanie udzielić szczegółowej odpowiedzi. Sugeruję wizytę u lekarza.