Kłucie w obrębie kolana po artroskopii

Witam, moje pytanie dotyczy odnosnie kolana, które 5 tyg temu przeszło artroskopie szycia łękotki przysrodkowej, wszystko bylo ok, dopóki przy wstawaniu poczułem duze ukłucie w kolanie, od tego czas kuje mnie ono, przy zginaniu nie odczuwam aż tak duzego kłucia lecz przy kładzeniu się na bok lub na brzuch. Od początku po zabiegu odczuwałem lekkie kłucia, ale nie aż takie, czy to są normalne objawy? Czy może szew się rozwaliła?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza wykonującego zabieg. W czasie kontrolnego badania będzie można ustalić odpowiednie dalsze postępowanie.