Konieczność leczenia kanałowego pod mikroskopem

dzien dobry mam pytanie na temat kanalowego leczena zeba a mianowicie czy jest koniecznosc leczenia zeba pod mikroskopem i czy leczenie bez uzycia mikroskopu daje podobne efekty?

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

zawsze jeśli się coś lepiej widzi to są lepsze efekty ;)
oczywiście decyzja należy do pacjenta
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Witam!
Pytanie,którego zęba ma dotyczyć to leczenie... Mikroskop może ułatwiać leczenie, przydaje się też w trudniejszych przypadkach i zębach ze skomplikowanym systemem korzeniowym,ale nie jest w powszechnym użyciu,więc w ogromnej wiekszości gabinetów leczenie odbywa się w sposób standardowy i także jest skuteczne! Różna jest też cena takiego leczenia,dlatego decyzję o tym powinien Pan podjąć sam...
Pozdrawiam.