Krwawienia po wysiłku fizycznym u 24-latki

Co mi się dzieje gdy w 14dc dostałam słabego krwawienia trwało 3d miałam dzień przerwy był stosunek i dzień jeszcze plamilam.w 24dc dostałam znowu słabego krwawienia 3dni w czwarty dzień był stosunek i zaczęło się obfite krwawie i płynne.a dotychczas to miesięcznika była ze skrzepow.dziś piąty dzień krwawienia a drugi tego obfitego.dodam że bolą mnie plecy i promieniuje w pośladki ,podbrzusze czasami jajniki.a krwawienia pokazały się po wysiłku fizycznym.proszę o szybką odpowiedz

Lek. Marta Gryszkiewicz

Problemem mogą być zaburzenia hormonalne. Wskazana konsultacja z ginekologiem. Przede wszystkim do ocen aktualnego stanu niezbędne jest badanie ginekologiczne we wzierniku i USG dopochwowe.