Krwawienie po usunięciu migdałków

Ja jestem 8 dni po wycieciu migdalow i w nocy mialem lekkie krwawienie ale napilem sie wody i ustalo i dalej spalem .Boje sie zebym nie dostal jakigos wiekszego krwotoku czy to jest mozliwe ?

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Proszę się nie martwić - takie krwawienia się zdarzają.
Gdyby, pojawiło się kolejne, należy zgłosić się do lekarza operującego. Kontrola, którą wykona, przekona Pana o Pana dobrej formie.
Pozdrawiam, Wojciech Kawiorski

Raczej nie ma powodu do niepokoju skoro krwawienie było niewielkie i ustąpiło samoistnie. Myślę, że już więcej się nie pojawi. Oczywiście trzeba jeszcze udać się na kontrolę do laryngologa prowadzącego.