Laserowa korekcja wady wzroku

MAM WADE WZROKU I CHCIAŁEM ZROBIĆ LASEREM GDZIE W ŁODZI MORZNA ZROBIĆ KOREKCJE MOJA WADA TO -3,5 CYLINDER 2,25 OŚ 180 POLE WIDZENIA MAM PRAWIDŁOWE STREOPSJA 40 WIDZENIE OBUOCZNE I JAKI JEST KOSZT OPERACJI BO W PRACY DOSTAŁEM SKIEROWANIE NA BADANIA POW 3 METRÓW

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza okulisty. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Tak samo lekarz doradzi gdzie i najszybciej można odpowiedni zabieg wykonać.