Leczenie grzybicy pochwy a profilaktyczne leczenie u partnera

Z będę leczyć grzybicę pochwy Chce zaznaczyć ze partner nie ma dolegliwosci i Raczej nic mu nie jest czy dać nu jedna tabletkę fkukonazol 150. Czy dwie bo lekarz nagadak sie aket tego nie powiedział.

Magdalena StusiĹska

Witaj,
w sytuacji kiedy masz objawy grzybicy i regularnie współżyjecie- partner nawet mimo braku objawów powinien być przeleczony. Wystarczy jedna tabletka.