Leczenie kanałowe szóstek u 25-letniej osoby

W lutym miałem zaplomb. ząb(górna6)po tygodniu zaczął bardzo boleć,wróciłem do dentysty, lekarka przeprowadziła zabieg dewitalizacji jest usunięta miazga i włożony antybiotyk-mogę rozpocząć l.kanałowe lub usunąć zęba problem w tym,że nie stać mnie na l.kanałowe do dzisiaj ząb nie boli,czy jest możliwość ponownego założenia plomby?w tym samym łuku mam również 6ke do l.kanałowego(ząb pobolewa) nie chce stracić 2 zębów w tym samym łuku a pieniądze na lecz.będę miał po powrocie z zagranicy(wrzesień)

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że ponowne założenie plomby spowoduje powrót dolegliwości. Lekarz stomatologa w czasie badania musi określić odpowiednie wskazania co do odpowiedniego postępowania. Proponuję powiedzieć o wszystkich problemach lekarzowi. Sądzę, że wspólnie ustalą państwo odpowiednie postępowania.