Leczenie ran i blizn po na twarzy

10 dni temu szwy z calej twarzy zostały zdjete.Rany po wypadku samochodowym,rozbicie szyby twarza.Na czole odpadly juz strupki i lekarz polecil od razu stosowanie kremu.Blizny sa biale i czerwone,w niektórych miejscach robią sie wypukle.Natomiast martwi mnie blizna pod nosem.Po zdjeciu szwow byla czysta.Ok 5 dni temu w jednym miejscu na bliznie pojawilo sie zadarcie.Lekarz przepisal masc z antybiotykiem.Cala blizna jest już zaczerwieniona,napuchnieta i czuje dretwienie w tym miejscu.Co robic?

Generalnie, jeśli chce Pani zniwelować blizny, polecam serię zabiegów laserem CO2. Rozpoczęta wcześnie, daje bardzo dobre efekty estetyczne. Proszę dalej stosować maść z antybiotykiem, jeśli dolegliwości nie ustąpią, będzie konieczna wizyta u lekarza prowadzącego.

Najlepiej udać się do lekarza prowadzącego na konsultację aby obejrzał tą bliznę napuchniętą. Po konsultacji zastosuje odpowiednie leczenie.
Z bliznami później najlepiej będzie skonsultować sie u lekarza medycyny estetycznej