Lęk przed umieraniem u 19-latki

Od jakiegoś roku mam ze sobą problemy, zacznę od początku. Byłam w ten dzień w szkole. Wyszłam na przerwę i nagle poczułam uginanie się nogi, poszłam do toalety i otworzyłam okno, zrobiło mi się słabo i poczułam przeskakiwanie w klatce piersiowej, strasznie się tego przestraszyłam, wyszłam na dwór, poczułam lęk, myślałam, że umieram, widziałam wszystko za mgłą, nie czułam swojego ciała, pojechałam do domu i zaczęłam płakać, od tego momentu codziennie czuję się fatalnie , co to może być?

Dzień dobry!

Zaburzenia nerwicowe, lękowe czy zaburzenia nastroju mogą mieć bardzo różnorodne objawy, stąd nie jest możliwe postawienie diagnozy za pośrednictwem Internetu. Proszę skonsultować się z lekarzem psychiatrą lub psychologiem w swojej okolicy, np. w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!