Lęk zapłodnienia po masturbacji

Witam, przez ostatnie kilka tygodni mam lęki że po masturbacji mogę zostawić trochę nasienia na różnych przedmiotach czy na papierze toaletowym i moja siostra lub mama zajdzie w ciążę. Czy ten lęk jest uzasadniony? Czy da się to w jakiś sposób wyleczyć?

Dzień dobry.

Trudno powiedzieć, czy Pana "przypadłość" wymaga leczenia, warto jednak byłoby skonsultować się z psychologiem, przy pomocy którego mógłby Pan poszukać rzeczywistych powodów Pańskich obaw.

Pozdrawiam.

Z formalnego punktu widzenia taka sytuacja nie jest możliwa. Pana obawy jednak mogą wynikać z innych, emocjonalnych przyczyn. Zachęcam do konsultacji z psychologiem.