Leki na nadciśnienie a senność

Witam od wielu lat biore leki na nadciśnienie,zawsze po nich jestem spiąca , kołuje mi sie w głowie i prawdę mówiąc mam jakąś ciasnotę umyslową potem muszę wypic ze dwie kawy inapój energetyzujacy ,oczywiście w odstepach czasu i dopiero rozjaśnia mi sie w głowie czy tak musi być? nawet prosiłam aby lekarz przepisał mi coś na krązenie w głowie i dostałam cavinton po którym miałam coś w rodzaju krótkich wyładowan elektrycznych ,stwierdziłam że głowę mam ok,i nie biorę proszę o odp pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie pomiarów ciśnienia, być może warto byłoby wykonać badanie 24- godzinnego monitorowania ciśnienia tętniczego. Proponuje udać się do lekarza kardiologa.