Leki na uspokojenie 9-latka

Mam do państwa pytanie mój syn ma 9 lat.Bardzo bym chciała się dowiedzieć czy można mu podać jakieś leki na uspokojenie bo wyprowadza mnie z równowagi.Wszystkich możliwych sposobów próbowałam ale nic nie skutkuje.Więc chciałam bym sięgnąć po jakiś lek tylko nie wiem jaki.Proszę o pomoc.Agnieszka.

Witam. Na czym polega to zachowanie Syna, które wyprowadza Panią z równowagi? Proszę skonsultować Syna w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Tam, po badaniach psychologiczno-pedagogicznych specjaliści zalecą odpowiednią terapię i zdecydują, czy potrzebna jest konsultacja psychiatryczna i leczenie farmakologiczne dziecka.
Z wyrazami szacunku. Anna Tońska-Szyfelbein

http://www.logo-ped.gda.pl/