Lęki w siódmym miesiącu ciąży

Witam mam lerwice lekowa od kilku dobrych lati do tej pory leczylam sie farmakologicznie, gdy zaszlam w ciaze musialam je odstawic wiec zapisalam sie na terapie, widze znaczna poprawe gdyz jestem juz w 7 miesiacu ciazy ale lęki dalej mi towarzysza a szczegolnie wtedy gdy z powodu nerwow cos dzieje sie z moim brzuchem robi sie twardy i ciezki, mam uczucie jakbym nosila w nim same kamienie. Zamykam sie w pokoju klade sie i leze tak dopoki mi nie przejdzie. Czy to grozi mojej ciazy?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza pediatry. Po ustaleniu stopnia nasilenia problemu zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.