Mdłości podczas przyjmowania leku Duphaston a możliwość zagnieżdżenia się zarodka

Witam uprzejmie. Mam pytanie otóż biore 3 cykl lek DHUPASTON i mam go brac od 16 d.c do 25 d.c i w tym cyklu czuje sie po tym leku żle, codziennie mam mdłości. Niby na ultoce jest napisane ze takie objawy ma duzo kobiet ale czy to moze byc objaw zagniezdzenia sie zarodka?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mam możliwości tego ani potwierdzić ani wykluczyć. Jest to oczywiście bardzo możliwe.