Miłość do przyjaciela a radzenie sobie z przeszłością

Mam problem z moim przyjacielem,z którym jestem od 2 lat.Zakochałam się w nim,nie wiedząc na początku o jego bogatej przeszłości.Ostanio dowiedziałam się od Niego,że już na początku swojego małżeństwa zdradzał swoją żonę,ale gdy to mówił,nie czułam jakby żałował tego.a gdy się o to zapytałam dlaczego odpowiedział,że nie wie dlaczego,tłumaczył,ze alkohol,że wdzięczny był.Wcześniej wiedziałam o zdradach ale z końca jego małżeństwa,które trwały dłuższy czas. Nie umiem sobie tym z tym poradzić.

Witam,
Nie piszesz,co naprawdę stanowi dla Pani problem,ale taka znajomość może satysfakcjonować tylko dwie podobnie funkcjonujące osoby.Tak więc,jeśli i Pani ma jakiś związek,w którym na skutek róznych przyczyn nie jest dobrze,to spotkanie podobnie nieszczęśliwego mężczyzny może być bardzo szczęsliwe dla obojga"zdradzających".Jeżeli jednak cierpi Pani na skutek przechwałek partnera,to jest to godzenie się na przemoc i utratę godności.Najczęściej takie związki wiążą się z poczuciem niskiej wartości, kobiety i wtedy dobrze jest do kogoś się z tym zwrócić.
Pozdrawiam i zachęcam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza