Mimowolne ruszanie uszami

Ruszam praktycznie cały czas uszami mimowolnie niestety nie mogę nad tym zapanować nie raz mnie od tego boli głowa potrzebuję pomocy !!! Pozdrawiam ;)

Jeśli nie ma neurologicznych podstaw, czy wytłumaczeń zachowania, może to oznaczać, że objaw ma tło emocjonalne. A to znaczy, że jest to rodzaj nerwowego tiku pozostającego poza kontrolą świadomości. Warto zatem zgłosić się do psychologa, psychoterapeuty.