Możliwość spożywania l-karnityny w płynie przez mamę karmiącą

Jestem karmiącą mamą 5 miesięczne dziecko i jednocześnie sporo czasu spędzam na fitnessie, dlatego też chciałam się dowiedzieć czy moge spożywać karnitynę w płynie chociaż 1 x w tygodniu

 Sylwia Ogrodowczyk

Do czasu karmienia, lepiej zrezygnować z jakiejkolwiek suplementacji

Pozdrawiam

L-kartnityna nie ma żadnej dowiedzionej skuteczności działania więc zdecydowanie nie warto jej warto spożywać, zwłaszcza w czasie karmienia piersią.