Nadmierne owłosienie i niski głos u kobiety oraz wynik badań hormonalnych

Mam 21 lat duże owłosienie wszędzie i niski głos. Boję się że mogę nie mieć dzieci. Zrobiłam badania hormonalne w ok 21 dniu cyklu. Co one znaczą? Testosteron 0,7 ng/ml 0,1 — 0,9 Progesteron 13,69 ng/ml

Witam serdecznie. Czy to wszystkie badania jakie Pani wykonywała w związku z wspomnianymi objawami. Przedstawione poniżej wyniki nie budzą zastrzeżeń.