Nagłe dreszcze a możliwe przyczyny

Dzień dobry, kilka razy dziennie (odkąd pamiętam) przechodzi mi nagły dreszcz (taki, który wstrząsa całym ciałem) - nie ma to raczej związku z temperaturą otoczenia, przechodzi mnie nagle i bez jakiejś większej przyczyny - w sytuacjach emocjonalnie neutralnych. Chciałam zapytać, z czego może to wynikać? Czy może powinnam się tym tematem zainteresować? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do neurologa. Po badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki.