Napięta skóra na żołędzi

Witam! Mam 27 lat i mam problem z moim penisem. Od jakiegoś czasu skóra na żołędzi podczas wzwodu bardzo mocno się naciąga. Żołądź wyglada tak, jakbym naciągnął na niego bardzo mocno woreczek foliowy. Zaraz po erekcji skóra jest bardzo wysuszona i strasznie sie marszczy. Do tego odczuwam ból w cewce moczowej podczas oddawania moczu oraz bóle podbrzusza z lewej strony. Proszę o pomoc, bo nie wiem, co się ze mną dzieje.
27 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Pańskie objawy podczas mikcji mogą sugerować stan zapalny układu moczowo-płciowego.
Natomiast zmiany w obrębie żołędzi mogą również mieć podłoże zapalne, jednak są niespecyficzne.
Nie da się okreslić dokładnie przyczyny bez badania fizykalnego.

Proponuję konsultacje urologiczną, konieczne mogą być również badania dodatkowe.

Redakcja abcZdrowie.pl