Nawrót raka piersi u 80-latki

Witam.Zacznijmy od tego ze moja babcia w wieku 75 lat zostala poinformowana ze wykryto u niej raka piersi. Przez 5 lat nie bylo nawrotu choroby do dnia dzisiejszego. Dowiedzielismy sie ze na drugiej piersi pojawily sie czarne plamy i jest to nawrot choroby. Lekarze ze wzgledu na wiek nie chca poddac osoby w takim wieku operacji. Pytanie jest dos ciezkie dla mnie.Ale ile z nawrotem choroby raka piersi moze zyc jeszcze osoba w wieku 80 lat? Bardzo prosze o odpowiedz. Emilia.

Mam za mało danych o obecnym stanie zaawansowania choroby , stanie ogólnym pacjentki - nie potrafię więc odpowiedzieć!!! A poza tym - nie zajmuję się przepowiadaniem przyszłości!!! - Nie odpowiadam więc na pytania-ile czasu może przeżyć każdy z nas!!! zż