Nerwowość u 5-latka a spędzanie czasu przed komputerem

witam mam problem z 5 letnim synem bardzo jest nerwowy malo rozmawia i bardzo sie boi jak ktos glos podnisie i niewiem dlaczego ani nie jest przestraszony ani bity . spedza troche czasu na komputerze na grach i bardzo mi jest ciezko go odciagnac od tego co mam robic boje sie bardzo o niego

Witam,
przede wszystkim dziecko 5 letnie nie powinno dużo czasu spędzać w świecie gier komputerowych tylko powinno rozwijać się przy użyciu książek, kolorowanek, kontaktu z innymi rówieśnikami.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam wprowadzenie ograniczeń czasu grania i spędzania czasu przy komputerze. Ważne jest takze jakie gry dostarczane sa dziecku bo moga one prowadzić one właśnie do takich zachowań. Pozdrawiam