Niedoczynność tarczycy po ciąży a wyniki badań

Witam, kilka lat temu leczylam się na niedoczynność, po ciązy lekarz stwierdzil nadczynność, stosowalam propanolol i thyrozol, czulam sie strasznie, kolatanie serca i zawroty glowy, nic nie pomagalo, mialam konsultacje z innym lekarzem, kazal odstawic propanolol i brac thyrozol + euthyrox, ten drugi nie jest stosowany przy niedoczynności? Można brać oba na raz? ostatni wynik tf4 to 9,08<--- a tsh mocno podwyższone

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że mogła nastąpić jakaś pomyłka. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego aby móc przeanalizować wszystkie wyniki i ewentualnie ponownie skierować do endokrynologa.