Niedoczynność tarczycy w przebiegu Hashimoto i nieskuteczne starania o ciążę

witam, staram się o dziecko. Leczę się na niedoczynność tarczycy w przebiegu Haschimoto. Wyniki TSH na dzień dzisiejszy to 2,5- mój ginekolog twierdzi że jest ok. Jednak od roku nic się nie dzieje w kwestii zachodzenia w ciążę. Zrobiłam badania hormonów w 3 dniu cyklu: LH- 7,4 mIU FSH-15,5 mIU E2- 27,7 pg Bardzo proszę o interpretację i ewentualne wskazówki co należałoby dalej zrobić. Bardzo dziękuję za wszelkie sugestie i odpowiedzi. pozdrawiam Magda

Witaj.
Tarczycę masz ustabilizowaną. To nie jest przyczyna. Jeśli minął rok. Należy rozpocząć klasyczną procedurę diagnostyczną:
1/ badanie nasienia partnera
2/ ocena owulacji
3/ drożność jajowodów oraz ocena jamy macicy.
Tak na początek.
Pozdrawiam.