Nocne bóle brzuszka u 8-miesięcznej dziewczynki

Witam mam problem z moje 8 miesieczna coreczka od paru miesiecy wieczorami badz w nocy dostaje strasznego ataku bolu brzucha zdarza sie to przewaznie raz w tygodniu prezy sie i wygina i strasznie placze nue idzie jej uspokoic a przy tym sluchac glosne przelewanie w brzuchu robilysmy badania moczu kalu krwi oraz usg brzucha i z wynikow jest wszystko ok probowalysmy kropli delicol debridat i zmienilismy mleko na nutramigen nic nie pomaga budzi sie w nocy co okolo godzine z placzem

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim proszę się zastanowić nad związkiem diety dziecka z występowaniem objawów. To nieprawidłowa dieta, np. alergia pokarmowa, najpewniej jest przyczyną dolegliwości. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem pediatrą.