Nocny kaszel u dziecka

witam serdecznie mój letni synek jakieś godziny po zaśnięciu zaczyna strasznie kaszleć. Co może być tego przyczyną?co mogę zrobić aby temu zaradzić? Nadmienię tylko że w dzień nie kaszle wcale

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem nadreaktywności oskrzeli np. na suche powietrze, infekcji jak i innych przyczyn. Sugeruję ocenę lekarza pediatry.