O czym świadczy duże powiększenie migdałka u dziecka?

Witam u mojego 5 letniego syna jest lewy migdał bardzo powiekszony niechoruje wcale na gardło niechoruje byłam u laryngologa zrobil wymaz i z wynikiem kazał sie zgłosic bez dziecka

Wielkość migdałków nie ma żadnego znaczenia. Jeżeli dziecko nie choruje i nie chrapie w nocy to dajcie mu święty spokój a wyniki wymazów wyrzućcie do kosza.