O czym świadczy zmęczenie przy niedoczynności tarczycy?

Witam. Od około dwóch lat mam zdiagnozowaną niedoczynność tarczycy oraz hashimoto i od tego czasu zażywam letrox 50. Od ostatniego miesiąca przyjmuję zwiększoną dawkę i czuję jakby objawy niedoczynności, które wcześniej występowały stały się o wiele bardziej dokuczliwe. Non stop jestem zmęczona i senna, twarz stała się opuchnięta, a skóra jeszcze bardziej szorstka i przybyło mi kg mimo, że jadłam jak zawsze. Czy to normalna reakcja na zwiększenie dawki leku?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom TSH i udac się do lekarza prowadzącego leczenie . Raczej tak nie powinno być