Zwiększenie dawki Letroxu przy niedoczynności tarczycy

Mam pewne wątpliwości, mam niedoczynność tarczycy lecze się od 4 lat, obecnie przyjmuję letrox brałam 6x po 1/2 i 1 x cały proszek, obecnie miałam badanie TSH mam wynik 3,96 i moja pani doktor zwiększyła mi dawkę 3x po 1 proszku a 4x po 1/2 letrox 50 to jest, proszę mi podpowiedzieć czy to jest prawidłowe?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju.