Obecność guzka nad uchem

Mam guzka na skorze glowy tuz nad lewym uchem, jest on bezbolesny i nie odczuwam zadnego dyskomfortu gdy go dotykam, jest wielkosci okolo 3 mm i da sie go przesuwac w kazdym kiernku. Dodam jeszcze ze mam go juz okolo 3 lata i raczej jego wielksc sie nie zmienila. Czy to moze byc kaszak lub tluszczak?

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani,
Najprawdopodobniej jest to włókniak - należy to usunąć (co to jest za guzek okazuje sie po wycięciu) - zabieg prosty, krótki, bez jakichkolwiek negatywnych następstw.
Zapraszam do moich gabinetów - dane znajdzie Pani na portalu znanylekarz.pl.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med.Wojciecha kawiorski, specjalista chirurg

Nie umiem odpowiedzieć na odległość W-wa-Wieliczka CO TO JEST!!! , bez zbadania Pani!!! Myslę , ze najprościej jest po prostu pójść do chirurga!!!!! zż