Ognisko niedokrwienne w rdzeniu kręgowym

DZIEŃ DOBRY,CO OZNACZA :OGNISKO NIEDOKRWIENNE W RDZENIU KRĘGOWYM NA WYSOKOŚCI C5/C6(TRZY LATA TEMU PRZESZŁAM NA TEJ WYS.OPERACJĘ P.J.M.-WSTAWIONY IMPANT? DZIĘKUJĘ

Opisy radiologiczne powinien komentować radiolog, ja bez badania fizykalnego i wywiadu lekarskiego nie mogę podjąć się interpretacji bo po prostu mam za mało danych