Interpretacja wyniku rezonansu magnetycznego kręgosłupa u 41-latka

Proszę o interpretację wyniku rezonansu kręgosłupa. W badaniu widoczne zmiany degeneracyjne krążków międzykręgowych L4-L5 i L5-S1 wyrażone dehydratacją krążków i ichniewielkim obniżeniem.Na poziomie L4-L5 widoczna jest centralna wypuklina krążka międzykręgowego z uciskiem worka oponowego. Cechy pęknięciapierścienia włóknistego krążka. Max wymiar strzałkowy wypukliny do 4mm. Lewy korzeń L5 opiera się wypuklinę, ale nie jest przemieszczony.

Opisy radiologiczne powinien komentować radiolog, ja bez badania fizykalnego i wywiadu lekarskiego nie mogę podjąć się interpretacji bo po prostu mam za mało danych